Home
Zalen & Ruimtes
Overzicht Zalen
Grand Café
Sporthal
Dorpszaal
Bovenzaal
Praktijkruimte
Bestuurskamer
Agenda
Activiteiten
Over Ons
Contact
Gevonden voorwerpen
Zie hier wat er te doen is. Zelf iets organiseren?
Dan snel
reserveren
.
Februari,
2023
Per jaar
Per maand
Per week
Vandaag
Ga naar maand
Januari
Februari
Maart
April
Mei
Juni
Juli
Augustus
September
Oktober
November
December
2022
2023
2024
2025
2026
2027
2028
2029
Ga naar maand
Januari
Februari 2023
Maart
Maa
Din
Woe
Don
Vri
Zat
Zon
30
31
1
Wednesday, 1 February 2023
09:00 Welzijn op Dorpse Sc ...
15:30 Gymclinic
17:00 Training Lintjo F1 e ...
17:00 Training Lintjo Kang ...
18:00 Training Lintjo E3 e ...
19:00 Training Lintjo D1, ...
19:30 Vrouwen van Berkoop ...
20:30 Volleybaltrainen
2
Thursday, 2 February 2023
09:00 Nederlandse les
09:15 Jeu de Boules
12:30 Gymles Basisschool
18:00 Training Lintjo B1
19:00 Training Lintjo C1 e ...
19:30 De Hoek repetities
19:30 SWODS vergadering hu ...
20:00 Koepelbosbloasers re ...
20:00 Lintjo training sele ...
3
Friday, 3 February 2023
10:00 Walking Football
12:30 Gymles Basisschool
14:00 Koersbal
18:45 Hang Out
19:30 Voetbaltrainen senio ...
19:30 Volleybal Sport Vere ...
21:15 Volleybal Sport Vere ...
4
Saturday, 4 February 2023
10:00 Lintjo E3 - Elko E2
10:00 Lintjo F1 - SCO/Euro ...
11:00 Lintjo E2 - Drachten ...
19:00 Lintjo 2 - Oranje Zw ...
20:15 Lintjo 1 - WIK '34 1 ...
5
Sunday, 5 February 2023
14:30 Muziekcafé met Soul ...
6
Monday, 6 February 2023
09:00 Nederlandse taalles
12:30 Gymles Basisschool
18:30 Lintjo C2 - Lemmer C ...
18:30 Training Lintjo C1 e ...
19:00 Bridge
19:30 Training Lintjo Sele ...
7
Tuesday, 7 February 2023
09:00 Welzijn op Dorpse Sc ...
10:00 Old Stars Walking Fo ...
12:30 Gymles Basisschool
15:00 Scala naschoolse act ...
18:00 Training Leonidas
19:30 Heli-school
19:30 Voetbaltrainen senio ...
19:30 Yoga o.l.v. Marka op ...
20:00 Berkoper popkoor rep ...
20:00 Overleg pb
8
Wednesday, 8 February 2023
09:00 Welzijn op Dorpse Sc ...
17:00 Training Lintjo F1 e ...
18:00 Training Lintjo E3 e ...
19:00 Lintjo
19:00 Training Lintjo D1, ...
19:30 Repetitie De Hoek
20:30 Volleybaltrainen
9
Thursday, 9 February 2023
09:00 Nederlandse les
09:15 Jeu de Boules
12:30 Gymles Basisschool
18:00 Training Lintjo B1
19:00 Training Lintjo C1 e ...
19:30 De Hoek repetities
20:00 Koepelbosbloasers re ...
20:00 Lintjo training sele ...
10
Friday, 10 February 2023
12:30 Gymles Basisschool
14:00 Koersbal
19:00 Lintjo C1 - Oerterp ...
19:30 Voetbaltrainen senio ...
11
Saturday, 11 February 2023
10:00 Lintjo E4 - De Water ...
11:00 Lintjo D1 - Drachten ...
12
Sunday, 12 February 2023
10:30 Lintjo 4 - Korvesta ...
11:40 Lintjo 3 - Apeldoorn ...
14:00 Voetbal Sport Vereen ...
13
Monday, 13 February 2023
09:00 Nederlandse taalles
12:30 Gymles Basisschool
13:30 Tuinclub
18:30 Training Lintjo C1 e ...
19:30 Brocante repetitie
19:30 Training Lintjo Sele ...
14
Tuesday, 14 February 2023
09:00 Welzijn op Dorpse Sc ...
10:00 Old Stars Walking Fo ...
12:30 Gymles Basisschool
18:00 Training Leonidas
19:30 Heli-school
19:30 Voetbaltrainen senio ...
19:30 Yoga o.l.v. Marka
20:00 Berkoper popkoor rep ...
15
Wednesday, 15 February 2023
09:00 Welzijn op Dorpse Sc ...
10:30 De Veerkieker
15:30 Gymclinic
17:00 Training Lintjo F1 e ...
17:00 Training Lintjo Kang ...
18:00 Training Lintjo E3 e ...
19:00 Training Lintjo D1, ...
19:00 Verg. SWODS-bestuur
20:30 Volleybaltrainen
16
Thursday, 16 February 2023
09:00 Nederlandse les
09:15 Jeu de Boules
12:30 Gymles Basisschool
18:00 Training Lintjo B1
19:00 Training Lintjo C1 e ...
20:00 Koepelbosbloasers re ...
20:00 Lintjo training sele ...
17
Friday, 17 February 2023
12:30 Gymles Basisschool
14:00 Koersbal
19:30 Rep. Dorfplatzmusika ...
19:30 Voetbaltrainen senio ...
19:30 Volleybal Sport Vere ...
21:15 Volleybal Sport Vere ...
18
Saturday, 18 February 2023
08:15 Snertaktie Lintjo
10:00 Lintjo E4 - Drachten ...
11:00 Lintjo E2 - Noveas E ...
12:00 Lintjo D1 - DIO/Donk ...
13:00 Lintjo C1 - Kinea C1 ...
14:00 Korfbal UDIROS
19:00 Lintjo 2 - Rood-Wit ...
20:15 Lintjo 1 - Leonidas ...
19
Sunday, 19 February 2023
10:00 Lintjo 4 - Roreko 2
11:10 Lintjo 3 - AKC 3
20
Monday, 20 February 2023
09:00 Nederlandse taalles
12:30 Gymles Basisschool
13:30 Rummikub
18:30 Training Lintjo C1 e ...
19:00 Bridge
19:00 Klaverjassen
19:30 Overleg gemeente/Het ...
19:30 Training Lintjo Sele ...
21
Tuesday, 21 February 2023
09:00 Welzijn op Dorpse Sc ...
10:00 Old Stars Walking Fo ...
10:30 De Veerkieker
12:30 Gymles Basisschool
18:00 Training Leonidas
19:30 Heli-school
19:30 Voetbaltrainen senio ...
19:30 Yoga o.l.v. Marka
20:00 Berkoper popkoor rep ...
22
Wednesday, 22 February 2023
09:00 Welzijn op Dorpse Sc ...
17:00 Training Lintjo F1 e ...
18:00 Training Lintjo E3 e ...
19:00 Training Lintjo D1, ...
19:30 Vrouwen van Berkoop ...
20:30 Volleybaltrainen
23
Thursday, 23 February 2023
09:00 Nederlandse les
09:15 Jeu de Boules
12:30 Gymles Basisschool
18:00 Training Lintjo B1
19:00 Training Lintjo C1 e ...
19:30 De Hoek repetities
19:30 Verg. Diaconietuin
24
Friday, 24 February 2023
12:30 Gymles Basisschool
14:00 Koersbal
19:30 Hang out onder voorb ...
19:30 Rep. Dorfplatzmusika ...
19:30 Voetbaltrainen senio ...
20:00 Tryater
25
Saturday, 25 February 2023
10:00 Toneel workshop gelu ...
26
Sunday, 26 February 2023
27
Monday, 27 February 2023
10:00 Groep Mariken
18:30 Training Lintjo C1 e ...
19:30 Brocante repetitie
19:30 Training Lintjo Sele ...
28
Tuesday, 28 February 2023
09:00 Welzijn op Dorpse Sc ...
10:00 Groep Mariken
10:00 Old Stars Walking Fo ...
18:00 Training Leonidas
19:00 Groen Links
19:30 Heli-school
19:30 Voetbaltrainen senio ...
20:00 Verg. PB
1
2
3
4
5
Dorpszaal
Zaal met toneel
Grand Café
Bestuurskamer
Bovenzaal
Sportzaal 1
Deze zaal is 1/3 van de sporthal
Sportzaal 2
Deze zaal is 1/3 van de sporthal
Sportzaal 3
Deze zaal is 1/3 van de sporthal
Sportvelden
Sporthal
Deze hal bevat 3 sportzalen
Praktijkruimte
Foyer
Peuterspeelzaal
Alle categorieën ...
Toon evenementen van alle categorieën