Home
Zalen & Ruimtes
Overzicht Zalen
Grand Café
Sporthal
Dorpszaal
Bovenzaal
Praktijkruimte
Bestuurskamer
Agenda
Activiteiten
Over Ons
Contact
Gevonden voorwerpen
Zie hier wat er te doen is. Zelf iets organiseren?
Dan snel
reserveren
.
Oktober,
2022
Per jaar
Per maand
Per week
Vandaag
Ga naar maand
Januari
Februari
Maart
April
Mei
Juni
Juli
Augustus
September
Oktober
November
December
2022
2023
2024
2025
2026
2027
2028
2029
Ga naar maand
September
Oktober 2022
November
Maa
Din
Woe
Don
Vri
Zat
Zon
26
27
28
29
30
1
Saturday, 1 October 2022
09:30 ViDoSa JO14 - Stapho ...
10:00 Lintjo E2 - Harich E ...
10:00 Lintjo E4 - Udiros E ...
11:00 Lintjo C2 - Lemmer C ...
12:00 Lintjo c1 - Noveas C ...
13:00 Rep. Eenakters
15:30 Lintjo 1 - Hellas '6 ...
17:00 Lintjo 2 - Hellas '6 ...
2
Sunday, 2 October 2022
09:30 Rep. Eenakters
10:00 Lintjo 4 - Moedig Vo ...
11:30 Lintjo 3 - Wêz Warbe ...
14:00 Muziekcafé - Ramblin ...
3
Monday, 3 October 2022
09:00 Nederlandse taalles
12:30 Gymles Basisschool
14:30 repetitie Eenakters
19:00 Bridge
19:30 Overleg DAS
20:00 Bestuursvergadering ...
4
Tuesday, 4 October 2022
08:45 Stichting LEERkracht ...
12:30 Gymles Basisschool
19:00 Training Lintjo C1 e ...
19:30 Heli-school
19:30 PB/AED-werkgroep
19:30 Walking Football
20:00 Berkoper popkoor rep ...
20:00 Training Lintjo B1
20:00 Training Lintjo Sele ...
5
Wednesday, 5 October 2022
09:00 Welzijn Op Dorpse Sc ...
17:00 Training Lintjo F1 e ...
18:00 Training Lintjo E2, ...
19:00 Training Lintjo D1 e ...
19:30 Vrouwen van Nu Rummi ...
20:00 Verg. Bouwen op Het ...
20:30 Volleybaltrainen
6
Thursday, 6 October 2022
09:00 Nederlandse les
10:00 Steady Coaching
12:30 Gymles Basisschool
17:30 Lintjo E3 - Donkerbr ...
19:30 De Hoek repetities
20:00 Koepelbosbloasers re ...
20:00 Lintjo 1 - SDO 1
20:00 Training Lintjo sele ...
7
Friday, 7 October 2022
10:00 Walking Football
12:30 Gymles Basisschool
17:15 Freerunning
19:00 Generale repetitie D ...
19:30 Voetbal trainen seni ...
8
Saturday, 8 October 2022
09:00 ViDoSa JO10-1 - Stee ...
09:00 ViDoSa JO9-1 - SJO O ...
10:00 Lintjo E3 - SIOS/Jum ...
10:00 Lintjo F1 - De Water ...
11:00 Lintjo E1 - De Water ...
12:00 Lintjo D1 - Leonidas ...
20:00 Eenakters De Hoek
9
Sunday, 9 October 2022
14:00 Voetbal Sport Vereen ...
14:30 Eenakters De Hoek
10
Monday, 10 October 2022
09:00 Nederlandse taalles
12:30 Gymles Basisschool
20:00 Verg. Actief Oldeber ...
20:15 Lintjo B1 - V & V/Qu ...
11
Tuesday, 11 October 2022
12:30 Gymles Basisschool
19:00 Training Lintjo C1 e ...
19:30 Heli-school
19:30 Walking Football
20:00 Berkoper popkoor rep ...
20:00 Training Lintjo B1
20:00 Training Lintjo Sele ...
12
Wednesday, 12 October 2022
09:00 Welzijn Op Dorpse Sc ...
10:30 De Veerkieker
15:30 Gymclinic buurtsport ...
17:00 Training Lintjo F1 e ...
18:00 Training Lintjo E2, ...
19:00 Training Lintjo D1 e ...
19:30 Kennismakingsavond n ...
20:30 Volleybalwedstrijd S ...
13
Thursday, 13 October 2022
09:00 Nederlandse les
12:30 Gymles Basisschool
19:00 Sint-commissie
20:00 Koepelbosbloasers re ...
20:00 Kring van Bercoop
20:00 Training Lintjo sele ...
14
Friday, 14 October 2022
10:00 Walking Football
12:30 Gymles Basisschool
17:15 Freerunning
19:30 ALV VvE het Molenbos ...
19:30 Hang out
19:30 Voetbal trainen seni ...
15
Saturday, 15 October 2022
10:00 Lintjo E1 - WWMD E1
10:00 Lintjo F1 - Spannum ...
11:00 Lintjo E1 - Heerenve ...
12:00 Lintjo C1 - SIOS/Jum ...
16
Sunday, 16 October 2022
10:00 Lintjo 3 - DOW/TFS/W ...
11:30 Lintjo 4 - Vefo 1
15:00 Dorfplatzmusikanten ...
17
Monday, 17 October 2022
19:00 Bridge
19:00 Klaverjassen
19:30 Verg. MFA-bestuur
18
Tuesday, 18 October 2022
09:00 Welzijn Op Dorpse Sc ...
19:30 Heli-school
19:30 Walking Football
20:00 Training Lintjo Sele ...
19
Wednesday, 19 October 2022
09:00 Welzijn Op Dorpse Sc ...
14:00 Lintjo JAC
19:30 Vrouwen van Nu
20
Thursday, 20 October 2022
19:30 De Hoek repetities
20:00 Training Lintjo sele ...
21
Friday, 21 October 2022
10:00 Walking Football
14:00 Koersbal
19:30 Voetbal trainen seni ...
22
Saturday, 22 October 2022
11:00 Lintjo C2 - Harich C ...
15:30 Lintjo 1 - SDO 1
17:00 Lintjo 2 - SDO 2
23
Sunday, 23 October 2022
24
Monday, 24 October 2022
09:00 Nederlandse taalles
12:30 Gymles Basisschool
18:30 Training Lintjo C1 e ...
19:30 Brocante repetitie
19:30 Training Lintjo Sele ...
20:00 Verg. actief Oldeber ...
25
Tuesday, 25 October 2022
09:00 Welzijn Op Dorpse Sc ...
12:30 Gymles Basisschool
19:00 Overleg Popkoor
19:30 Heli-school
19:30 Walking Football
20:00 Berkoper popkoor rep ...
20:00 Training Lintjo Sele ...
20:00 Verg. PB
26
Wednesday, 26 October 2022
09:00 Welzijn Op Dorpse Sc ...
10:30 De Veerkieker
17:00 Training Lintjo F1 e ...
17:00 Training Lintjo Kang ...
18:00 Training Lintjo E2, ...
19:00 Training Lintjo D1, ...
19:30 Repetitie De Hoek
20:00 ALV Plaatselijk Bela ...
20:30 Volleybaltrainen
21:15 Presentatie Ontzorgp ...
27
Thursday, 27 October 2022
09:00 Nederlandse les
10:00 Steady Coaching
12:30 Gymles Basisschool
18:00 Training Lintjo B1
19:00 Training Lintjo C1 e ...
19:30 Vergadering Christen ...
20:00 Koepelbosbloasers re ...
20:00 Training Lintjo sele ...
28
Friday, 28 October 2022
10:00 Walking Football
12:30 Gymles Basisschool
14:00 Koersbal
19:30 Voetbal trainen seni ...
19:30 dorfplatzmusikanten
29
Saturday, 29 October 2022
09:00 Vidosa JO9-1 - FC Ol ...
11:00 Vidosa JO15-1 - Trin ...
14:00 Jaarverg. Schrievers ...
30
Sunday, 30 October 2022
11:00 Lintjo 4 - Forward 1 ...
12:00 Foxhunt Actief Oldeb ...
14:00 Voetbal Sport Vereen ...
31
Monday, 31 October 2022
09:00 Nederlandse taalles
12:30 Gymles Basisschool
18:30 Training Lintjo C1 e ...
19:00 Bridge
19:30 Training Lintjo Sele ...
1
2
3
4
5
6
Dorpszaal
Zaal met toneel
Grand Café
Bestuurskamer
Bovenzaal
Sportzaal 1
Deze zaal is 1/3 van de sporthal
Sportzaal 2
Deze zaal is 1/3 van de sporthal
Sportzaal 3
Deze zaal is 1/3 van de sporthal
Sportvelden
Sporthal
Deze hal bevat 3 sportzalen
Praktijkruimte
Foyer
Peuterspeelzaal
Alle categorieën ...
Toon evenementen van alle categorieën