Home
Zalen & Ruimtes
Overzicht Zalen
Grand Café
Sporthal
Dorpszaal
Bovenzaal
Praktijkruimte
Bestuurskamer
Agenda
Activiteiten
Over Ons
Contact
Gevonden voorwerpen
Zie hier wat er te doen is. Zelf iets organiseren?
Dan snel
reserveren
.
Oktober,
2021
Per jaar
Per maand
Per week
Vandaag
Ga naar maand
Januari
Februari
Maart
April
Mei
Juni
Juli
Augustus
September
Oktober
November
December
2021
2022
2023
2024
2025
2026
2027
2028
2029
Ga naar maand
September
Oktober 2021
November
Maa
Din
Woe
Don
Vri
Zat
Zon
27
28
29
30
1
Friday, 1 October 2021
10:00 Walking Football Old ...
12:30 Gymles o.b.s. De Tjo ...
14:00 Koersbal
16:45 Freerunning-lessen E ...
18:00 Hang-Out jeugd
19:00 Bootkamp Hang-Out
19:00 Lintjo B1 - SIOS/Jum ...
20:00 Eenakters de Hoek
20:00 Eenakters de Hoek
20:00 Voetbaltrainen Senio ...
2
Saturday, 2 October 2021
09:00 Voetbal SJO Vidosa J ...
10:00 Lintjo E3 - VZK/DIO/ ...
10:00 Lintjo F1 - Heerenve ...
11:00 Lintjo C1 -SIOS/Jumb ...
12:00 Voetbal SJO Vidosa J ...
19:00 Eenakters de Hoek
20:00 Eenakters de Hoek
3
Sunday, 3 October 2021
10:00 Lintjo 3 - Wez Handi ...
11:30 Lintjo 4 - Kinea 3
14:00 Voetbal Sport Vereen ...
4
Monday, 4 October 2021
12:30 Gymles o.b.s. De Tjo ...
18:30 Voetbaltrainen SJO V ...
19:30 Brocante repetitie
20:00 Bestuursvergadering ...
5
Tuesday, 5 October 2021
09:00 Welzijn Op Dorpse Sc ...
12:30 Gymles o.b.s. De Tjo ...
18:30 Voetbaltrainen SJO V ...
19:00 trainen Lintjo B1 en ...
19:30 Helischool
19:30 Walking Football Old ...
20:00 Lintjo bekerwedstrij ...
20:00 PB kascontrole
20:00 Voetbaltrainen Senio ...
20:00 trainen Lintjo selec ...
6
Wednesday, 6 October 2021
09:00 Welzijn Op Dorpse Sc ...
16:00 Voetbaltrainen SJO V ...
17:00 trainen Lintjo F1, F ...
18:00 trainen Lintjo E1, E ...
18:30 Voetbaltrainen SJO V ...
19:00 Training Volleybal
19:00 trainen Lintjo D1
19:30 Badminton
19:30 Vrouwen van Nu Rummi ...
7
Thursday, 7 October 2021
12:30 Gymles o.b.s. De Tjo ...
18:30 Trainen Lintjo B1
18:30 Voetbaltrainen SJO V ...
20:00 Bercoper Popkoor rep ...
20:00 Repetitie Koepelbosb ...
20:00 Trainen Lintjo overi ...
20:00 trainen Lintjo selec ...
8
Friday, 8 October 2021
10:00 Walking Football Old ...
12:30 Gymles o.b.s. De Tjo ...
14:00 Koersbal
16:45 Freerunning-lessen E ...
18:00 Hang-Out jeugd
19:00 Eenakters de Hoek
20:00 Eenakters de Hoek
20:00 Voetbaltrainen Senio ...
9
Saturday, 9 October 2021
09:00 Voetbal JO11-1 - Gor ...
09:00 Voetbal SJO Vidosa J ...
10:00 Lintjo E1 - Leonidas ...
10:00 Lintjo E2 - De Hoeve ...
11:00 Lintjo D1 - Harich D ...
14:00 Lintjo 2 - Joure 2
15:30 Lintjo 1 - WSS 1
10
Sunday, 10 October 2021
14:30 Eenakters de Hoek
15:00 Eenakters De Hoek
11
Monday, 11 October 2021
12:30 Gymles o.b.s. De Tjo ...
18:30 Voetbaltrainen SJO V ...
20:00 Vergadering Actief O ...
12
Tuesday, 12 October 2021
09:00 Welzijn Op Dorpse Sc ...
12:30 Gymles o.b.s. De Tjo ...
18:30 Voetbaltrainen SJO V ...
19:00 trainen Lintjo B1 en ...
19:30 Helischool
19:30 Walking Football Old ...
20:00 Voetbaltrainen Senio ...
20:00 trainen Lintjo selec ...
13
Wednesday, 13 October 2021
09:00 Welzijn Op Dorpse Sc ...
16:00 Voetbaltrainen SJO V ...
17:00 trainen Lintjo F1, F ...
18:00 trainen Lintjo E1, E ...
18:30 Voetbaltrainen SJO V ...
19:00 Training Volleybal
19:00 trainen Lintjo D1
19:30 Badminton
20:00 Bijeenkomst KNGU
14
Thursday, 14 October 2021
10:00 Steadycoaching
12:30 Gymles o.b.s. De Tjo ...
18:30 Trainen Lintjo B1
18:30 Voetbaltrainen SJO V ...
20:00 Bercoper Popkoor rep ...
20:00 Repetitie Koepelbosb ...
20:00 Trainen Lintjo overi ...
20:00 trainen Lintjo selec ...
15
Friday, 15 October 2021
10:00 Walking Football Old ...
12:30 Gymles o.b.s. De Tjo ...
14:00 Koersbal
16:45 Freerunning-lessen E ...
18:00 Hang-Out jeugd
19:00 Lintjo B1 - Westergo ...
20:00 Voetbaltrainen Senio ...
16
Saturday, 16 October 2021
10:00 Lintjo F1 - DOS '46 ...
11:00 Lintjo E1 - LDODK/Ri ...
11:00 Lintjo E3 - Heerenve ...
14:00 Lintjo 2 - DOS '46 5 ...
15:30 Lintjo 1 - Olympia ...
17
Sunday, 17 October 2021
18
Monday, 18 October 2021
18:30 Voetbaltrainen SJO V ...
19:30 Brocante repetitie
19
Tuesday, 19 October 2021
09:00 Welzijn Op Dorpse Sc ...
18:30 Voetbaltrainen SJO V ...
19:30 Helischool
19:30 Vergadering SODO
19:30 Walking Football Old ...
20:00 Voetbaltrainen Senio ...
20:00 trainen Lintjo selec ...
20
Wednesday, 20 October 2021
09:00 Welzijn Op Dorpse Sc ...
16:00 Voetbaltrainen SJO V ...
17:00 Vrouwen van Nu 100-j ...
18:30 Voetbaltrainen SJO V ...
19:00 Training Volleybal
19:30 Badminton
21
Thursday, 21 October 2021
12:00 Scala Holiday Games
18:30 Voetbaltrainen SJO V ...
20:00 Bercoper Popkoor rep ...
20:00 Repetitie Koepelbosb ...
20:00 Trainen Lintjo overi ...
20:00 Vergadering Laatste ...
20:00 trainen Lintjo selec ...
22
Friday, 22 October 2021
10:00 Walking Football Old ...
14:00 Koersbal
16:45 Freerunning-lessen E ...
18:00 Hang-Out jeugd
19:30 ALV VvE Het Molenbos ...
20:00 Voetbaltrainen Senio ...
23
Saturday, 23 October 2021
12:00 Voetbal SJO Vidosa J ...
24
Sunday, 24 October 2021
Fox Hunt Actief Olde ...
14:00 Voetbal Sport Vereen ...
25
Monday, 25 October 2021
12:30 Gymles o.b.s. De Tjo ...
18:30 Voetbaltrainen SJO V ...
19:00 Training Lintjo B1 e ...
20:00 Repetitie Popkoor
20:00 Verg. Actief Oldeber ...
26
Tuesday, 26 October 2021
09:00 Welzijn Op Dorpse Sc ...
12:30 Gymles o.b.s. De Tjo ...
18:30 Voetbaltrainen SJO V ...
19:00 trainen Lintjo B1 en ...
19:30 Helischool
19:30 Walking Football Old ...
20:00 Bestuursvergadering ...
20:00 Voetbaltrainen Senio ...
20:00 trainen Lintjo selec ...
27
Wednesday, 27 October 2021
09:00 Welzijn Op Dorpse Sc ...
16:00 Voetbaltrainen SJO V ...
17:00 Training Lintjo F1, ...
18:00 Training Lintjo E1, ...
18:30 Voetbaltrainen SJO V ...
19:00 Training Volleybal
19:30 Badminton
20:00 ALV Plaatselijk Bela ...
28
Thursday, 28 October 2021
10:00 Steady coaching
12:30 Gymles o.b.s. De Tjo ...
18:00 Training Lintjo C1
18:30 Voetbaltrainen SJO V ...
19:00 Training Lintjo B1 e ...
19:30 Sintcommissie
19:30 verg. St. De Oolde S ...
20:00 Repetitie Koepelbosb ...
29
Friday, 29 October 2021
10:00 Walking Football Old ...
12:30 Gymles o.b.s. De Tjo ...
14:00 Koersbal
14:00 Stellingwarver Schri ...
16:45 Freerunning-lessen E ...
18:00 Hang-Out jeugd
19:00 Repetitie Dorfplatzm ...
20:00 Voetbaltrainen Senio ...
20:15 Volleybal Sport Vere ...
30
Saturday, 30 October 2021
14:00 Lintjo 2 - De Waterp ...
15:30 Lintjo 1 - Club Brot ...
31
Sunday, 31 October 2021
Dorpszaal
Zaal met toneel
Grand Café
Bestuurskamer
Bovenzaal
Sportzaal 1
Deze zaal is 1/3 van de sporthal
Sportzaal 2
Deze zaal is 1/3 van de sporthal
Sportzaal 3
Deze zaal is 1/3 van de sporthal
Sportvelden
Sporthal
Deze hal bevat 3 sportzalen
Praktijkruimte
Foyer
Peuterspeelzaal
Alle categorieën ...
Toon evenementen van alle categorieën