Home
Zalen & Ruimtes
Overzicht Zalen
Grand Café
Sporthal
Dorpszaal
Bovenzaal
Praktijkruimte
Bestuurskamer
Agenda
Activiteiten
Over Ons
Contact
Gevonden voorwerpen
Zie hier wat er te doen is. Zelf iets organiseren?
Dan snel
reserveren
.
Per jaar
Per maand
Per week
Vandaag
Ga naar maand
Januari
Februari
Maart
April
Mei
Juni
Juli
Augustus
September
Oktober
November
December
2021
2022
2023
2024
2025
2026
2027
2028
2029
Ga naar maand
Afgelopen week
04 - 10 Oktober, 2021
Volgende week
04 Oktober
12:30 - 14:00
Gymles o.b.s. De Tjongeling
::
Sportzaal 1
18:30 - 19:30
Voetbaltrainen SJO Vidosa JO13
::
Sportvelden
19:30 - 21:30
Brocante repetitie
::
Dorpszaal
20:00 - 22:00
Bestuursvergadering Lintjo
::
Bestuurskamer
05 Oktober
09:00 - 15:00
Welzijn Op Dorpse Schaal
::
Dorpszaal
12:30 - 14:00
Gymles o.b.s. De Tjongeling
::
Sportzaal 1
18:30 - 19:30
Voetbaltrainen SJO Vidosa JO14
::
Sportvelden
19:00 - 20:00
trainen Lintjo B1 en C1
::
Sportvelden
19:30 - 21:30
Helischool
::
Sporthal
19:30 - 20:30
Walking Football Oldstars
::
Sportvelden
20:00 - 21:30
Lintjo bekerwedstrijd
::
Sportvelden
20:00 - 21:30
PB kascontrole
::
Bestuurskamer
20:00 - 21:30
Voetbaltrainen Senioren
::
Sportvelden
20:00 - 21:30
trainen Lintjo selectie
::
Sportvelden
06 Oktober
09:00 - 15:00
Welzijn Op Dorpse Schaal
::
Dorpszaal
16:00 - 17:00
Voetbaltrainen SJO Vidosa kabouters
::
Sportvelden
17:00 - 18:00
trainen Lintjo F1, F2, F3 en kangoeroes
::
Sportvelden
18:00 - 19:00
trainen Lintjo E1, E2 en E3
::
Sportvelden
18:30 - 19:30
Voetbaltrainen SJO Vidosa JO13
::
Sportvelden
19:00 - 21:30
Training Volleybal
::
Sporthal
19:00 - 20:00
trainen Lintjo D1
::
Sportvelden
19:30 - 21:00
Badminton
::
Sporthal
19:30 - 22:00
Vrouwen van Nu Rummikub ovb
::
Dorpszaal
07 Oktober
12:30 - 14:00
Gymles o.b.s. De Tjongeling
::
Sportzaal 1
18:30 - 19:30
Trainen Lintjo B1
::
Sportvelden
18:30 - 19:30
Voetbaltrainen SJO Vidosa JO14
::
Sportvelden
20:00 - 22:00
Bercoper Popkoor repetitie
::
Dorpszaal
20:00 - 22:00
Repetitie Koepelbosblaosers
::
Bovenzaal
20:00 - 21:00
Trainen Lintjo overige senioren
::
Sportvelden
20:00 - 21:30
trainen Lintjo selectie
::
Sportvelden
08 Oktober
10:00 - 11:00
Walking Football Oldstars
::
Sportvelden
12:30 - 14:00
Gymles o.b.s. De Tjongeling
::
Sportzaal 1
14:00 - 16:00
Koersbal
::
Dorpszaal
16:45 - 19:00
Freerunning-lessen Eijer Produkties
::
Sportzaal 1
18:00 - 22:00
Hang-Out jeugd
::
Bovenzaal
19:00 - 23:50
Eenakters de Hoek
::
Dorpszaal
20:00
Eenakters de Hoek
::
Grand Café
20:00 - 21:30
Voetbaltrainen Senioren
::
Sportvelden
09 Oktober
09:00 - 10:00
Voetbal JO11-1 - Gorredijk JO11-2
::
Sportvelden
09:00 - 10:00
Voetbal SJO Vidosa JO10-1 - Wispolia JO11-10-1
::
Sportvelden
10:00 - 11:00
Lintjo E1 - Leonidas E2
::
Sportvelden
10:00 - 11:00
Lintjo E2 - De Hoeve/Forward E1
::
Sportvelden
11:00 - 12:00
Lintjo D1 - Harich D2
::
Sportvelden
14:00 - 15:30
Lintjo 2 - Joure 2
::
Sportvelden
15:30 - 17:00
Lintjo 1 - WSS 1
::
Sportvelden
10 Oktober
14:30 - 17:00
Eenakters de Hoek
::
Grand Café
15:00 - 17:00
Eenakters De Hoek
::
Dorpszaal