Home
Zalen & Ruimtes
Overzicht Zalen
Grand Café
Sporthal
Dorpszaal
Bovenzaal
Praktijkruimte
Bestuurskamer
Agenda
Activiteiten
Over Ons
Contact
Gevonden voorwerpen
Zie hier wat er te doen is. Zelf iets organiseren?
Dan snel
reserveren
.
Per jaar
Per maand
Per week
Vandaag
Ga naar maand
Januari
Februari
Maart
April
Mei
Juni
Juli
Augustus
September
Oktober
November
December
2021
2022
2023
2024
2025
2026
2027
2028
2029
Ga naar maand
Afgelopen week
25 - 31 Oktober, 2021
Volgende week
25 Oktober
12:30 - 14:00
Gymles o.b.s. De Tjongeling
::
Sportzaal 1
18:30 - 19:30
Voetbaltrainen SJO Vidosa JO13
::
Sportvelden
19:00 - 20:00
Training Lintjo B1 en C1
::
Sporthal
20:00 - 22:00
Repetitie Popkoor
::
Dorpszaal
20:00 - 22:00
Verg. Actief Oldeberkoop
::
Grand Café
26 Oktober
09:00 - 15:00
Welzijn Op Dorpse Schaal
::
Dorpszaal
12:30 - 14:00
Gymles o.b.s. De Tjongeling
::
Sportzaal 1
18:30 - 19:30
Voetbaltrainen SJO Vidosa JO14
::
Sportvelden
19:00 - 20:00
trainen Lintjo B1 en C1
::
Sportvelden
19:30 - 21:30
Helischool
::
Sporthal
19:30 - 20:30
Walking Football Oldstars
::
Sportvelden
20:00 - 22:00
Bestuursvergadering PB
::
Bestuurskamer
20:00 - 21:30
Voetbaltrainen Senioren
::
Sportvelden
20:00 - 21:30
trainen Lintjo selectie
::
Sportvelden
27 Oktober
09:00 - 15:00
Welzijn Op Dorpse Schaal
::
Dorpszaal
16:00 - 17:00
Voetbaltrainen SJO Vidosa kabouters
::
Sportvelden
17:00 - 18:00
Training Lintjo F1, F2, kangoeroes
::
Sporthal
18:00 - 19:00
Training Lintjo E1, E2, E3
::
Sporthal
18:30 - 19:30
Voetbaltrainen SJO Vidosa JO13
::
Sportvelden
19:00 - 21:30
Training Volleybal
::
Sporthal
19:30 - 21:00
Badminton
::
Sporthal
20:00 - 22:00
ALV Plaatselijk Belang
::
Dorpszaal
28 Oktober
10:00 - 11:30
Steady coaching
::
Bestuurskamer
12:30 - 14:00
Gymles o.b.s. De Tjongeling
::
Sportzaal 1
18:00 - 19:00
Training Lintjo C1
::
Sporthal
18:30 - 19:30
Voetbaltrainen SJO Vidosa JO14
::
Sportvelden
19:00 - 20:00
Training Lintjo B1 en D1
::
Sporthal
19:30 - 21:30
Sintcommissie
::
Bovenzaal
19:30 - 21:30
verg. St. De Oolde Schoele
::
Bestuurskamer
20:00 - 22:00
Repetitie Koepelbosblaosers
::
Dorpszaal
29 Oktober
10:00 - 11:00
Walking Football Oldstars
::
Sportvelden
12:30 - 14:00
Gymles o.b.s. De Tjongeling
::
Sportzaal 1
14:00 - 16:00
Koersbal
::
Dorpszaal
14:00 - 17:00
Stellingwarver Schrieversronte
::
Dorpszaal
16:45 - 19:00
Freerunning-lessen Eijer Produkties
::
Sportzaal 1
18:00 - 22:00
Hang-Out jeugd
::
Bovenzaal
19:00 - 21:30
Repetitie Dorfplatzmusikanten
::
Dorpszaal
20:00 - 21:30
Voetbaltrainen Senioren
::
Sportvelden
20:15 - 21:30
Volleybal Sport Vereent HS 1 - CSC Joure HS 1
::
Sportzaal 1
30 Oktober
14:00 - 15:30
Lintjo 2 - De Waterpoort 2
::
Sportvelden
15:30 - 17:00
Lintjo 1 - Club Brothers 1
::
Sportvelden