Home
Zalen & Ruimtes
Overzicht Zalen
Grand Café
Sporthal
Dorpszaal
Bovenzaal
Praktijkruimte
Bestuurskamer
Agenda
Activiteiten
Over Ons
Contact
Gevonden voorwerpen
Zie hier wat er te doen is. Zelf iets organiseren?
Dan snel
reserveren
.
Januari,
2020
Per jaar
Per maand
Per week
Vandaag
Ga naar maand
Januari
Februari
Maart
April
Mei
Juni
Juli
Augustus
September
Oktober
November
December
2020
2022
2023
2024
2025
2026
2027
2028
2029
Ga naar maand
December
Januari 2020
Februari
Maa
Din
Woe
Don
Vri
Zat
Zon
30
31
1
Wednesday, 1 January 2020
01:00 Nieuwjaarsfeest De G ...
2
Thursday, 2 January 2020
3
Friday, 3 January 2020
09:30 Koersbal
09:30 Walking Football
13:30 Biljarten
4
Saturday, 4 January 2020
08:00 Zaalvoetbal
5
Sunday, 5 January 2020
11:00 Besloten koffieconce ...
16:00 Nieuwjaarsreceptie L ...
6
Monday, 6 January 2020
12:30 Gymlessen basisschoo ...
13:30 Biljarten
17:00 Trainen Lintjo F1
18:00 Trainen Lintjo C1 en ...
19:00 Trainen Lintjo A1
19:30 Repetitie Brocante
19:30 Rummikub Vrouwen van ...
20:00 Claraparochie
20:00 Vergadering Lintjo
7
Tuesday, 7 January 2020
09:30 Rummikub
10:00 Dagactiviteiten Wel- ...
12:30 Gymlessen basisschoo ...
14:00 Turnen
19:15 Lintjo herhaling rea ...
19:30 Helischool
19:30 Walking Football
20:00 Bestuursvergadering ...
20:00 Yoga o.l.v. Doetie d ...
8
Wednesday, 8 January 2020
10:00 Dagactiviteiten Wel ...
13:30 Biljarten
13:45 Gym o.l.v. Irene Mol ...
16:00 Vrouwen van Nu Nieuw ...
17:00 Trainen Lintjo E1 en ...
17:00 Voetbaltrainen Oldeh ...
18:00 Trainen Lintjo C1 en ...
19:00 Vergadering PB
19:00 Volleybal en badmint ...
19:15 De Hoek repetitie
20:15 Volleybalwedstrijd S ...
9
Thursday, 9 January 2020
09:30 Jeu de boules
12:30 Gymlessen basisschoo ...
15:00 Kinderfeestje ....
16:00 Turnen
18:00 Voetbaltrainen jeugd ...
19:00 Trainen Lintjo A1 en ...
19:30 Berkoper Popkoor rep ...
20:00 Koepelbosblaosers re ...
20:00 Trainen Lintjo overi ...
20:30 Trainen Lintjo selec ...
10
Friday, 10 January 2020
09:30 Koersbal
09:30 Walking Football
12:30 Gymlessen basisschoo ...
13:30 Biljarten
18:30 Repetitie Dorfplatzm ...
20:00 Voetbaltrainen SV se ...
11
Saturday, 11 January 2020
09:00 Korfbal Lintjo F2 - ...
09:00 korfbal Lintjo E2 - ...
09:30 Kangoeroeklub Lintjo ...
10:00 Korfbal Lintjo E1 - ...
10:00 Korfbal Lintjo F1 - ...
11:00 Korfbal Lintjo C1 - ...
12:00 zaalvoetbal
15:00 Humanitas jaarvergad ...
17:00 korfbal Lintjo A1 - ...
18:10 Korfbal Lintjo 2 - D ...
19:20 Korfbal Lintjo 1 - M ...
20:30 Korfbal Lintjo 4 - M ...
12
Sunday, 12 January 2020
13
Monday, 13 January 2020
12:30 Gymlessen basisschoo ...
13:30 Biljarten
14:00 Knutselclub basissch ...
17:00 Trainen Lintjo F1
18:00 Trainen Lintjo C1 en ...
19:00 Trainen Lintjo A1
19:00 Voetbaltrainen SV J0 ...
19:15 De Hoek repetitie
19:30 Crea-inloop Vrouwen ...
19:30 Vergadering mfa-best ...
14
Tuesday, 14 January 2020
10:00 Dagactiviteiten Wel- ...
12:30 Gymlessen basisschoo ...
14:00 Turnen
18:00 Voetbaltrainen SV JO ...
19:00 Voetbaltrainen JO13
19:30 Helischool
19:30 Walking Football
20:00 Voetbaltrainen SV se ...
20:00 Yoga o.l.v. Doetie d ...
15
Wednesday, 15 January 2020
10:00 Dagactiviteiten Wel ...
13:30 Biljarten
13:45 Gym o.l.v. Irene Mol ...
17:00 Trainen Lintjo E1 en ...
17:00 Voetbaltrainen Oldeh ...
18:00 Trainen Lintjo C1 en ...
19:00 Volleybal en badmint ...
19:15 De Hoek repetitie
19:30 Vergadering Lintjo s ...
20:00 Hangout
16
Thursday, 16 January 2020
08:15 Scala ouderbijeenkom ...
09:30 Jeu de boules
12:30 Gymlessen basisschoo ...
18:00 Voetbaltrainen SV JO ...
18:00 Voetbaltrainen jeugd ...
19:00 Trainen Lintjo A1 en ...
19:00 Voetbaltrainen JO13
19:30 Berkoper Popkoor rep ...
19:30 PB bestuursvergaderi ...
19:30 Parkbossen kunstrout ...
20:00 Koepelbosblaosers re ...
20:00 Trainen Lintjo overi ...
20:30 Trainen Lintjo selec ...
17
Friday, 17 January 2020
09:30 Koersbal
09:30 Walking Football
12:30 Gymlessen basisschoo ...
13:30 Biljarten
19:30 Hangout
20:00 Voetbaltrainen SV se ...
18
Saturday, 18 January 2020
09:00 Kangoeroeklub Lintjo ...
10:00 Korfbal Lintjo E1 - ...
10:00 korfbal Lintjo E2 - ...
10:00 korfbal Lintjo F1 - ...
11:00 Korfbal Lintjo C1 - ...
12:00 zaalvoetbal
18:00 Korfbal Lintjo 2 - D ...
19:10 Korfbal Lintjo 1 - J ...
19
Sunday, 19 January 2020
20
Monday, 20 January 2020
10:00 Werkgroep Licht en G ...
12:30 Gymlessen basisschoo ...
13:30 Biljarten
17:00 Trainen Lintjo F1
18:00 Trainen Lintjo C1 en ...
19:00 Trainen Lintjo A1
19:00 Voetbaltrainen SV J0 ...
19:15 De Hoek repetitie
19:30 Repetitie Brocante
21
Tuesday, 21 January 2020
10:00 Dagactiviteiten Wel- ...
10:30 Lunchbijeenkomst For ...
12:30 Gymlessen basisschoo ...
14:00 Turnen
18:00 Voetbaltrainen SV JO ...
19:00 Voetbaltrainen JO13
19:15 De Hoek repetitie
19:30 Helischool
19:30 Walking Football
20:00 Voetbaltrainen SV se ...
22
Wednesday, 22 January 2020
10:00 Dagactiviteiten Wel ...
13:30 Biljarten
13:45 Gym o.l.v. Irene Mol ...
17:00 Trainen Lintjo E1 en ...
18:00 Trainen Lintjo C1 en ...
19:00 Energiewerkgroep
19:00 Volleybal en badmint ...
19:45 Vrouwen van Nu jaarv ...
23
Thursday, 23 January 2020
09:30 Jeu de boules
10:00 Gebiedscommissie Bee ...
12:30 Gymlessen basisschoo ...
18:00 Voetbaltrainen SV JO ...
18:00 Voetbaltrainen jeugd ...
19:00 Trainen Lintjo A1 en ...
19:00 Voetbaltrainen JO13
19:30 Berkoper Popkoor rep ...
20:00 Koepelbosblaosers re ...
20:00 Trainen Lintjo overi ...
20:30 Trainen Lintjo selec ...
24
Friday, 24 January 2020
09:30 Koersbal
09:30 Walking Football
12:30 Gymlessen basisschoo ...
13:30 Biljarten
18:30 Repetitie Dorfplatzm ...
19:30 Volleybal Sport Vere ...
20:00 Voetbaltrainen SV se ...
25
Saturday, 25 January 2020
08:00 zaalvoetbal
10:15 voetbal SJO De Stell ...
14:00 korfbal Lintjo D1 - ...
15:00 Korfbal Lintjo C2 - ...
19:00 Actief Oldeberkoop T ...
26
Sunday, 26 January 2020
10:00 korfbal Lintjo 5 - W ...
11:10 Korfbal Lintjo 3 - R ...
14:00 Voetbal Sport Vereen ...
27
Monday, 27 January 2020
12:30 Gymlessen basisschoo ...
14:30 Bijeenkomst fam.de J ...
17:00 Trainen Lintjo F1
18:00 Trainen Lintjo C1 en ...
19:00 Trainen Lintjo A1
19:00 Voetbaltrainen SV J0 ...
19:15 De Hoek repetitie
28
Tuesday, 28 January 2020
10:00 Dagactiviteiten Wel- ...
12:30 Gymlessen basisschoo ...
14:00 Turnen
18:00 Voetbaltrainen SV JO ...
19:00 Voetbaltrainen JO13
19:30 Helischool
19:30 Walking Football
20:00 Voetbaltrainen SV se ...
20:00 Yoga o.l.v. Doetie d ...
29
Wednesday, 29 January 2020
10:00 Dagactiviteiten Wel ...
13:30 Biljarten
13:45 Gym o.l.v. Irene Mol ...
17:00 Trainen Lintjo E1 en ...
18:00 Trainen Lintjo C1 en ...
19:00 Volleybal en badmint ...
19:15 De Hoek repetitie
19:30 KNKV overleg verenig ...
30
Thursday, 30 January 2020
09:30 Jeu de boules
12:30 Gymlessen basisschoo ...
18:00 Voetbaltrainen SV JO ...
18:00 Voetbaltrainen jeugd ...
19:00 Trainen Lintjo A1 en ...
19:00 Verg. MFA-bestuur
19:00 Voetbaltrainen JO13
19:30 Berkoper Popkoor rep ...
20:00 Koepelbosblaosers re ...
20:00 Trainen Lintjo overi ...
20:30 Trainen Lintjo selec ...
31
Friday, 31 January 2020
09:30 Koersbal
09:30 Walking Football
12:30 Gymlessen basisschoo ...
13:30 Biljarten
16:00 Turnen
20:00 Voetbaltrainen SV se ...
1
2
Dorpszaal
Zaal met toneel
Grand Café
Bestuurskamer
Bovenzaal
Sportzaal 1
Deze zaal is 1/3 van de sporthal
Sportzaal 2
Deze zaal is 1/3 van de sporthal
Sportzaal 3
Deze zaal is 1/3 van de sporthal
Sportvelden
Sporthal
Deze hal bevat 3 sportzalen
Praktijkruimte
Foyer
Peuterspeelzaal
Alle categorieën ...
Toon evenementen van alle categorieën