Home
Zalen & Ruimtes
Overzicht Zalen
Grand Café
Sporthal
Dorpszaal
Bovenzaal
Praktijkruimte
Bestuurskamer
Agenda
Activiteiten
Over Ons
Contact
Gevonden voorwerpen
Zie hier wat er te doen is. Zelf iets organiseren?
Dan snel
reserveren
.
Mei,
2019
Per jaar
Per maand
Per week
Vandaag
Ga naar maand
Januari
Februari
Maart
April
Mei
Juni
Juli
Augustus
September
Oktober
November
December
2019
2022
2023
2024
2025
2026
2027
2028
2029
Ga naar maand
April
Mei 2019
Juni
Maa
Din
Woe
Don
Vri
Zat
Zon
29
30
1
Wednesday, 1 May 2019
10:00 Dagactiviteiten Wel ...
13:30 Biljarten
16:15 Voetbaltrainen JO7
19:00 Voetbalwedstrijd Spo ...
19:00 Volleybal en badmint ...
2
Thursday, 2 May 2019
18:15 Voetbaltrainen SV JO ...
18:30 Voetbaltrainen SV JO ...
20:00 Koepelbosblaosers
20:00 Trainen Lintjo Senio ...
3
Friday, 3 May 2019
09:30 Old Stars Walking Fo ...
13:30 Biljarten
18:30 Dorfplatzmusikanten ...
20:00 Voetbaltrainen Sport ...
4
Saturday, 4 May 2019
11:30 Voetbal Sport Vereen ...
5
Sunday, 5 May 2019
6
Monday, 6 May 2019
12:30 Gymles basisschool
13:30 Biljarten
18:00 Training Lintjo C1 e ...
19:00 Donateursavond St. D ...
19:00 Trainen Lintjo A1 en ...
19:00 Voetbaltraining SV J ...
20:00 Lintjo bestuursverga ...
20:00 Trainen Lintjo Senio ...
20:00 Vergadering MFA best ...
20:00 Wel-Zijn op Dorpse s ...
7
Tuesday, 7 May 2019
10:00 Dagactiviteiten Wel- ...
12:30 Gymles basischool
14:30 Turnen
18:15 Voetbaltrainen SV JO ...
18:30 Korfbal Lintjo D1 - ...
18:30 Voetbaltrainen SV JO ...
19:30 Old Stars Walking Fo ...
20:00 Training Lintjo Seni ...
20:00 Voetbaltrainen Sport ...
8
Wednesday, 8 May 2019
10:00 Dagactiviteiten Wel ...
13:30 Biljarten
13:45 Gym o.l.v. Irene Mol ...
15:00 Feest Jelte
16:15 Voetbaltrainen JO7
17:00 Lintjo F1 - Heerenve ...
17:00 Trainen Lintjo E1, E ...
18:00 Training Lintjo D2
19:00 Alg. ledenvergaderin ...
19:00 Training Lintjo D1 e ...
19:00 Volleybal en badmint ...
21:00 Voetbal Ajax
9
Thursday, 9 May 2019
13:20 Gymles basisschool
18:15 Voetbaltrainen JO8
18:15 Voetbaltrainen SV JO ...
18:30 Voetbaltrainen SV JO ...
19:00 Trainen Lintjo A1 en ...
20:00 Berkoper Popkoor
20:00 Koepelbosblaosers
20:00 Trainen Lintjo Senio ...
10
Friday, 10 May 2019
10:30 Oefenen Musical
13:20 Gymles basisschool
13:30 Biljarten
14:15 Knutselclub
18:10 Judo
18:15 Lintjo E1 - SCO E1
19:15 Lintjo C1 - Wordt Kw ...
20:00 Voetbaltrainen Sport ...
11
Saturday, 11 May 2019
09:00 Voetbal Sport Vereen ...
09:00 Voetbal Sport Vereen ...
12:25 Lintjo A1 - DOS '46 ...
14:00 Lintjo 2 - Lemmer 2
15:30 Lintjo 1 - Deinum 1
17:00 Lintjo 4 - Emmeloord ...
12
Sunday, 12 May 2019
10:00 Lintjo 3 - SIOS 4
14:00 Voetbal Sport Vereen ...
13
Monday, 13 May 2019
12:30 Gymles basisschool
13:30 Biljarten
18:00 Training Lintjo C1 e ...
19:00 Trainen Lintjo A1 en ...
19:00 Voetbaltraining SV J ...
19:30 Bestuursvergadering ...
19:30 Energiewerkgroep
19:30 Repetitie Brocante
20:00 Trainen Lintjo Senio ...
14
Tuesday, 14 May 2019
10:00 Dagactiviteiten Wel- ...
12:30 Gymles basischool
14:30 Turnen
18:15 Voetbaltrainen SV JO ...
18:30 Voetbaltrainen SV JO ...
19:00 Trainers/leidersover ...
19:30 Bestuursvergadering ...
19:30 Old Stars Walking Fo ...
20:00 Training Lintjo Seni ...
20:00 Voetbaltrainen Sport ...
15
Wednesday, 15 May 2019
10:00 Dagactiviteiten Wel ...
13:30 Biljarten
13:45 Gym o.l.v. Irene Mol ...
16:15 Voetbaltrainen JO7
17:00 Trainen Lintjo E1, E ...
18:00 Training Lintjo D2
19:00 Training Lintjo D1 e ...
19:00 Volleybal en badmint ...
19:30 PB voorzittersoverle ...
16
Thursday, 16 May 2019
10:30 Oefenen musical
13:20 Gymles basisschool
14:00 OSON
18:15 Voetbaltrainen JO8
18:15 Voetbaltrainen SV JO ...
18:30 Voetbaltrainen SV JO ...
19:00 Trainen Lintjo A1 en ...
19:30 Sint commissie
20:00 Berkoper Popkoor
20:00 Koepelbosblaosers
20:00 Overleg vvSport Vere ...
20:00 Trainen Lintjo Senio ...
17
Friday, 17 May 2019
09:30 Old Stars Walking Fo ...
13:20 Gymles basisschool
13:30 Biljarten
18:10 Judo
18:30 Dorfplatzmusikanten ...
19:30 Lintjo B1 - It Fean/ ...
20:00 Voetbaltrainen Sport ...
18
Saturday, 18 May 2019
09:15 Lintjo E2 - KORU E1
09:15 Lintjo F1 - WWC F1
10:15 Lintjo D1 - LDODK D2 ...
11:20 Lintjo A1 - DIO A1
11:30 Voetbal Sport Vereen ...
14:00 Lintjo 2 - Ritola 4
15:30 Lintjo 1 - WWC 1
17:00 Lintjo 4 - DTG 3
19
Sunday, 19 May 2019
14:00 Voetbal Sport Vereen ...
20
Monday, 20 May 2019
10:30 Oefenen musical
12:30 Gymles basisschool
13:30 Biljarten
18:00 Training Lintjo C1 e ...
19:00 Trainen Lintjo A1 en ...
19:00 Voetbaltraining SV J ...
19:30 Bestuursvergadering ...
19:30 Energiewerkgroep
20:00 Trainen Lintjo Senio ...
21
Tuesday, 21 May 2019
10:00 Dagactiviteiten Wel- ...
12:30 Gymles basischool
14:30 Turnen
18:15 Voetbaltrainen SV JO ...
18:30 Voetbaltrainen SV JO ...
19:00 Project Parkbossen K ...
19:30 Vergadering Lintjo-s ...
20:00 Training Lintjo Seni ...
20:00 Voetbaltrainen Sport ...
22
Wednesday, 22 May 2019
10:00 Dagactiviteiten Wel ...
13:30 Biljarten
13:45 Gym o.l.v. Irene Mol ...
16:15 Voetbaltrainen JO7
17:00 Trainen Lintjo E1, E ...
18:00 Training Lintjo D2
19:00 Training Lintjo D1 e ...
19:00 Volleybal en badmint ...
20:00 Jeugdtrainers- en be ...
20:00 Vergadering MFA-best ...
20:30 Bijeenkomst Opening ...
23
Thursday, 23 May 2019
Stembureau Europese ...
12:30 Oefenen musical
13:20 Gymles basisschool
18:15 Voetbaltrainen JO8
18:15 Voetbaltrainen SV JO ...
18:30 Voetbaltrainen SV JO ...
19:00 Trainen Lintjo A1 en ...
19:00 Vergadering Berkoper ...
19:15 Berkoper Popkoor
20:00 Koepelbosblaosers
20:00 Trainen Lintjo Senio ...
24
Friday, 24 May 2019
09:30 Old Stars Walking Fo ...
10:30 Oefenen musical
13:20 Gymles basisschool
13:30 Biljarten
18:00 Lintjo E2 - DOS '46 ...
18:10 Judo
19:15 Lintjo C1 - SCO C1
19:30 Korfbalplus- toernoo ...
20:00 Voetbaltrainen Sport ...
25
Saturday, 25 May 2019
09:30 Lintjo Kangoeroetrai ...
09:30 Regiecursus De Hoek
10:00 Lintjo D2 - Wordt Kw ...
26
Sunday, 26 May 2019
10:00 Lintjo 3 - Roreko 2
11:20 Lintjo 5 - KIA 1
27
Monday, 27 May 2019
10:30 Oefenen musical
12:30 Gymles basisschool
13:30 Biljarten
18:00 Training Lintjo C1 e ...
19:00 Trainen Lintjo A1 en ...
19:00 Voetbaltraining SV J ...
20:00 Trainen Lintjo Senio ...
28
Tuesday, 28 May 2019
10:00 Dagactiviteiten Wel- ...
12:30 Gymles basischool
14:30 Turnen
18:15 Voetbaltrainen SV JO ...
18:30 Voetbaltrainen SV JO ...
19:30 Old Stars Walking Fo ...
20:00 Training Lintjo Seni ...
20:00 Voetbaltrainen Sport ...
29
Wednesday, 29 May 2019
10:00 Dagactiviteiten Wel ...
13:30 Biljarten
13:45 Gym o.l.v. Irene Mol ...
16:15 Voetbaltrainen JO7
17:00 Trainen Lintjo E1, E ...
18:00 Training Lintjo D2
19:00 Feestje Ilse en Jild ...
19:00 Training Lintjo D1 e ...
19:00 Volleybal en badmint ...
30
Thursday, 30 May 2019
Lintjo korfbalseries ...
31
Friday, 31 May 2019
09:30 Old Stars Walking Fo ...
13:30 Biljarten
18:10 Judo
18:15 Lintjo E1 - Roreko E ...
18:30 Dorfplatzmusikanten ...
19:15 Lintjo C1 - Donkerbr ...
1
2
Dorpszaal
Zaal met toneel
Grand Café
Bestuurskamer
Bovenzaal
Sportzaal 1
Deze zaal is 1/3 van de sporthal
Sportzaal 2
Deze zaal is 1/3 van de sporthal
Sportzaal 3
Deze zaal is 1/3 van de sporthal
Sportvelden
Sporthal
Deze hal bevat 3 sportzalen
Praktijkruimte
Foyer
Peuterspeelzaal
Alle categorieën ...
Toon evenementen van alle categorieën