Home
Zalen & Ruimtes
Overzicht Zalen
Grand Café
Sporthal
Dorpszaal
Bovenzaal
Praktijkruimte
Bestuurskamer
Agenda
Activiteiten
Over Ons
Contact
Gevonden voorwerpen
Zie hier wat er te doen is. Zelf iets organiseren?
Dan snel
reserveren
.
Oktober,
2019
Per jaar
Per maand
Per week
Vandaag
Ga naar maand
Januari
Februari
Maart
April
Mei
Juni
Juli
Augustus
September
Oktober
November
December
2019
2022
2023
2024
2025
2026
2027
2028
2029
Ga naar maand
September
Oktober 2019
November
Maa
Din
Woe
Don
Vri
Zat
Zon
30
1
Tuesday, 1 October 2019
09:30 Rummikub
10:00 Dagactiviteiten Wel- ...
12:30 Gymlessen basisschoo ...
14:00 Turnen
18:00 Voetbaltrainen SV JO ...
19:00 Repetities Eenakter ...
19:00 Training Lintjo A1
19:00 Voetbaltrainen JO13
19:30 Helischool
19:30 Walking Football
20:00 Voetbaltrainen SV se ...
20:00 Yoga o.l.v. Doetie d ...
21:00 Repetitie eenakter ( ...
2
Wednesday, 2 October 2019
10:00 Dagactiviteiten Wel ...
13:30 Biljarten
13:45 Gym o.l.v. Irene Mol ...
17:00 Training Lintjo E1 e ...
18:00 Training Lintjo D1
19:00 Training Lintjo C1 e ...
19:00 Volleybal en badmint ...
19:30 Repetitie Eenakters ...
19:30 Rummikub Vrouwen van ...
3
Thursday, 3 October 2019
12:30 Gymlessen basisschoo ...
18:00 Voetbaltrainen SV JO ...
19:00 Voetbaltrainen JO13
19:30 Training Lintjo 3, 4 ...
19:30 Training Lintjo A1
20:00 Berkoper Popkoor rep ...
20:00 Koepelbosblaosers re ...
20:30 PB-overleg Parkbosse ...
4
Friday, 4 October 2019
09:30 Koersbal
09:30 Walking Football
12:30 Gymlessen basisschoo ...
13:30 Biljarten
17:45 Korfbal Lintjo D1 - ...
18:30 Dorfplatzmusikanten
19:15 Korfbal Lintjo C1 - ...
19:30 Volleybal Sport Vere ...
20:00 Voetbaltrainen SV se ...
20:15 Korfbal Lintjo A1 - ...
20:30 Volleybal Sport Vere ...
5
Saturday, 5 October 2019
09:00 Voetbal SJO St. werv ...
09:30 Lintjo Kangoeroe-tra ...
10:00 Korfbal Lintjo C2 - ...
10:00 Korfbal Lintjo E1 - ...
10:00 Korfbal Lintjo E2 - ...
20:00 Dorpsquiz
6
Sunday, 6 October 2019
10:00 Repetities Eenakter ...
11:30 Korfbal Lintjo 3 - V ...
7
Monday, 7 October 2019
12:30 Gymlessen basisschoo ...
13:30 Biljarten
17:00 Training Lintjo Fjes ...
18:00 Training Lintjo C1 e ...
19:00 Voetbaltrainen SV J0 ...
19:30 Repetitie Eenakter ( ...
20:00 PB-overleg
8
Tuesday, 8 October 2019
10:00 Dagactiviteiten Wel- ...
12:30 Gymlessen basisschoo ...
14:00 Turnen
18:00 Voetbaltrainen SV JO ...
19:00 Repetities Eenakter ...
19:00 Training Lintjo A1
19:00 Voetbaltrainen JO13
19:30 Helischool
19:30 Walking Football
20:00 Voetbaltrainen SV se ...
20:00 Yoga o.l.v. Doetie d ...
9
Wednesday, 9 October 2019
10:00 Dagactiviteiten Wel ...
13:30 Biljarten
13:45 Gym o.l.v. Irene Mol ...
15:30 Herbergier overleg
17:00 Training Lintjo E1 e ...
18:00 Training Lintjo D1
19:00 Training Lintjo C1 e ...
19:00 Volleybal en badmint ...
19:30 PB bestuursvergaderi ...
19:30 Repetitie Eenakter ( ...
19:30 Repetitie Eenakter ( ...
19:30 Vergadering voetbal ...
10
Thursday, 10 October 2019
12:30 Gymlessen basisschoo ...
18:00 Voetbaltrainen SV JO ...
19:00 Voetbaltrainen JO13
19:30 Training Lintjo 3, 4 ...
19:30 Training Lintjo A1
20:00 Berkoper Popkoor rep ...
20:00 Koepelbosblasers
11
Friday, 11 October 2019
09:30 Koersbal
09:30 Walking Football
12:30 Gymlessen basisschoo ...
13:30 Biljarten
18:00 Generale repetitie E ...
18:30 Dorfplatzmusikanten
18:30 Tiener HangOut
20:00 Voetbaltrainen SV se ...
12
Saturday, 12 October 2019
10:00 Voetbal JO13-3 - SJ ...
11:00 Voetbal JO9-1 - Olde ...
15:30 Korfbal Lintjo 4 - D ...
20:00 Eenakters De Hoek
13
Sunday, 13 October 2019
14:00 Eenakters De Hoek
14:00 Voetbal Sport Vereen ...
14
Monday, 14 October 2019
12:30 Gymlessen basisschoo ...
13:30 Biljarten
17:00 Training Lintjo Fjes ...
18:00 Training Lintjo C1 e ...
19:00 Voetbaltrainen SV J0 ...
19:30 Brocante repetitie
19:30 Crea-inloop Vrouwen ...
19:30 Vergadering MFA-best ...
15
Tuesday, 15 October 2019
10:00 Dagactiviteiten Wel- ...
12:30 Gymlessen basisschoo ...
14:00 Turnen
15:30 Herbergier overleg
18:00 Voetbaltrainen SV JO ...
19:00 Training Lintjo A1
19:00 Voetbaltrainen JO13
19:30 Helischool
19:30 Walking Football
20:00 Voetbaltrainen SV se ...
20:00 Yoga o.l.v. Doetie d ...
16
Wednesday, 16 October 2019
10:00 Dagactiviteiten Wel ...
13:30 Biljarten
13:45 Gym o.l.v. Irene Mol ...
14:00 Kinderknutselclub
17:00 Training Lintjo E1 e ...
18:00 Training Lintjo D1
19:00 Training Lintjo C1 e ...
19:00 Vergadering PB
19:00 Volleybal en badmint ...
20:00 Korfbal Lintjo 5 - S ...
17
Thursday, 17 October 2019
12:30 Gymlessen basisschoo ...
18:00 Voetbaltrainen SV JO ...
19:00 Voetbaltrainen JO13
19:30 Training Lintjo 3, 4 ...
19:30 Training Lintjo A1
20:00 Berkoper Popkoor rep ...
20:00 Koepelbosblaosers re ...
18
Friday, 18 October 2019
09:30 Koersbal
09:30 Walking Football
12:30 Gymlessen basisschoo ...
13:30 Biljarten
19:30 Volleybal Sport Vere ...
20:00 Beeldend Oldeberkoop ...
20:00 Verg. MFA-bestuur
20:00 Vergadering Sint-com ...
20:00 Voetbaltrainen SV se ...
20:30 Volleybal Sport Vere ...
19
Saturday, 19 October 2019
14:00 Korfbal Lintjo 2 - N ...
15:30 Korfbal Lintjo 1 - N ...
20
Sunday, 20 October 2019
21
Monday, 21 October 2019
13:30 Biljarten
19:00 Voetbaltrainen SV J0 ...
22
Tuesday, 22 October 2019
10:00 Dagactiviteiten Wel- ...
14:00 Turnen
18:00 Voetbaltrainen SV JO ...
19:00 Voetbaltrainen JO13
19:30 Helischool
19:30 Walking Football
20:00 Repetitie Concordia
20:00 Vergadering Laatste ...
20:00 Voetbaltrainen SV se ...
20:00 Yoga o.l.v. Doetie d ...
23
Wednesday, 23 October 2019
10:00 Dagactiviteiten Wel ...
13:30 Biljarten
19:00 Volleybal en badmint ...
19:45 Vrouwen van Nu afdel ...
24
Thursday, 24 October 2019
18:00 Voetbaltrainen SV JO ...
19:00 Vergadering parkboss ...
19:00 Voetbaltrainen JO13
20:00 Berkoper Popkoor rep ...
20:00 Training lintjo sele ...
25
Friday, 25 October 2019
09:30 Koersbal
09:30 Walking Football
13:30 Biljarten
15:00 Feestje Niels en Ben ...
20:00 Voetbaltrainen SV se ...
26
Saturday, 26 October 2019
10:00 Voetbal JO13-3 - Hee ...
12:00 Spooktocht Sport Ver ...
27
Sunday, 27 October 2019
14:00 Voetbal Sport Vereen ...
15:00 Concert dorfplatzmu ...
28
Monday, 28 October 2019
12:30 Gymlessen basisschoo ...
13:30 Biljarten
17:00 Trainen Lintjo F1
18:00 Trainen Lintjo C1 en ...
19:00 Voetbaltrainen SV J0 ...
19:30 Brocante repetitie
19:30 Vergadering MFA best ...
29
Tuesday, 29 October 2019
10:00 Dagactiviteiten Wel- ...
12:30 Gymlessen basisschoo ...
14:00 Turnen
18:00 Voetbaltrainen SV JO ...
18:30 Korfbaltraining KV L ...
19:00 Voetbaltrainen JO13
19:30 Helischool
19:30 Walking Football
20:00 Voetbaltrainen SV se ...
20:00 Yoga o.l.v. Doetie d ...
30
Wednesday, 30 October 2019
10:00 Dagactiviteiten Wel ...
13:30 Biljarten
13:45 Gym o.l.v. Irene Mol ...
17:00 Trainen Lintjo E1 en ...
18:00 Trainen Lintjo C1 en ...
19:00 Volleybal en badmint ...
20:00 Jaarvergadering Spor ...
31
Thursday, 31 October 2019
08:15 Scala ouderbijeenkom ...
12:30 Gymlessen basisschoo ...
13:00 Opbouwen Tryater
18:00 Voetbaltrainen SV JO ...
19:00 Voetbaltrainen JO13
20:00 Berkoper Popkoor rep ...
20:00 Koepelbosblaosers re ...
20:00 Tryater
1
2
3
Dorpszaal
Zaal met toneel
Grand Café
Bestuurskamer
Bovenzaal
Sportzaal 1
Deze zaal is 1/3 van de sporthal
Sportzaal 2
Deze zaal is 1/3 van de sporthal
Sportzaal 3
Deze zaal is 1/3 van de sporthal
Sportvelden
Sporthal
Deze hal bevat 3 sportzalen
Praktijkruimte
Foyer
Peuterspeelzaal
Alle categorieën ...
Toon evenementen van alle categorieën