Home
Zalen & Ruimtes
Overzicht Zalen
Grand Café
Sporthal
Dorpszaal
Bovenzaal
Praktijkruimte
Bestuurskamer
Agenda
Activiteiten
Over Ons
Contact
Gevonden voorwerpen
Zie hier wat er te doen is. Zelf iets organiseren?
Dan snel
reserveren
.
Per jaar
Per maand
Per week
Vandaag
Ga naar maand
Januari
Februari
Maart
April
Mei
Juni
Juli
Augustus
September
Oktober
November
December
2019
2022
2023
2024
2025
2026
2027
2028
2029
Ga naar maand
Afgelopen week
23 - 29 September, 2019
Volgende week
23 September
12:30 - 14:00
Gymlessen basisschool
::
Sportzaal 1
13:30 - 17:00
Biljarten
::
Grand Café
17:30 - 22:00
KNKV Breek-de-week
::
Dorpszaal
18:00 - 19:00
Training Lintjo C1 en C2
::
Sportvelden
19:00 - 20:00
Voetbaltrainen SV J017
::
Sportvelden
19:30 - 22:00
Repetitie Eenakter (Linda)
::
Bovenzaal
24 September
10:00 - 15:00
Dagactiviteiten Wel-Zijn op dorpse schaal
::
Dorpszaal
12:30 - 13:15
Gymlessen basisschool
::
Sportzaal 1
14:00 - 18:30
Turnen
::
Sportzaal 1
18:00 - 19:00
Voetbaltrainen SV JO8/9
::
Sportvelden
19:00 - 21:00
Repetities Eenakter jeugd
::
Dorpszaal
19:00 - 20:00
Training Lintjo A1
::
Sportvelden
19:00 - 20:00
Voetbaltrainen JO13
::
Sportvelden
19:30 - 21:00
Walking Football
::
Sportvelden
20:00 - 21:30
Voetbaltrainen SV senioren
::
Sportvelden
25 September
10:00 - 15:00
Dagactiviteiten Wel-Zijn op dorpse schaal
::
Dorpszaal
13:30 - 17:00
Biljarten
::
Grand Café
13:45 - 14:35
Gym o.l.v. Irene Molina
::
Sportzaal 2
17:00 - 18:00
Training Lintjo E1 en E2
::
Sportvelden
18:00 - 19:00
Training Lintjo D1
::
Sportvelden
19:00 - 20:00
Training Lintjo C1 en C2
::
Sportvelden
19:00 - 21:30
Volleybal en badminton
::
Sporthal
19:30 - 21:00
Repetitie Eenakter (Karst)
::
Praktijkruimte
19:30 - 22:00
Repetitie Eenakter (Linda)
::
Bovenzaal
19:45 - 22:00
Vrouwen van Nu afdelingsavond
::
Dorpszaal
26 September
08:15 - 11:00
Scala ouderbijeenkomst
::
Praktijkruimte
12:30 - 14:00
Gymlessen basisschool
::
Sportzaal 1
14:00 - 17:00
OSON
::
Dorpszaal
18:00 - 19:00
Voetbaltrainen SV JO8/9
::
Sportvelden
19:00 - 20:00
Voetbaltrainen JO13
::
Sportvelden
19:30 - 20:30
Training Lintjo 3, 4 en 5
::
Sportvelden
19:30 - 20:30
Training Lintjo A1
::
Sportvelden
20:00 - 22:00
Berkoper Popkoor repetitie
::
Dorpszaal
20:00 - 22:00
Koepelbosblaosers repetitie
::
Bovenzaal
27 September
09:30 - 11:30
Koersbal
::
Dorpszaal
09:30 - 11:00
Walking Football
::
Sportvelden
12:30 - 14:00
Gymlessen basisschool
::
Sportzaal 1
13:30 - 17:00
Biljarten
::
Grand Café
16:00 - 17:00
Voorbereiding Eenakter
::
Dorpszaal
18:30 - 21:00
Dorfplatzmusikanten
::
Dorpszaal
20:00 - 21:30
Vergadering Sint-commissie
::
Bestuurskamer
20:00 - 21:30
Voetbaltrainen SV senioren
::
Sportvelden
28 September
10:00 - 11:30
Voetbal SJO St'werven JO13-3 - FC Oldemarkt JO13-3
::
Sportvelden
11:00 - 12:00
Voetbal SJO St'werven JO9-1 - Tijnje JO9-1
::
Sportvelden
14:00 - 15:30
Korfbal Lintjo 2 - LDODK/Rinsma Modeplein 4
::
Sportvelden
15:30 - 17:00
Korfbal Lintjo 1 - Invicta/Frigro 1
::
Sportvelden
29 September
10:00 - 11:30
Korfbal Lintjo 3 - KIOS/DOS '46 5
::
Sportvelden
10:00 - 12:00
Repetities Eenakter jeugd
::
Dorpszaal
11:30 - 13:00
Korfbal Lintjo 5 - KIOS 4
::
Sportvelden